Odtah, přeprava a vyproštění osobních vozidel

Každý z nás se může dostat do situace, kdy jsme se svým osobním vozem odkázáni na cizí pomoc. Proto pro Vás zajišťujeme odtah porouchaných či havarovaných osobních vozidel, ale také další služby jako jsou přeprava nebo vyproštění osobních vozidel.

Nákladní vozidla, autobusy, motocykly, zemědělská technika, stroje a náklady do 40 tun

Do situací, kdy jste odkázáni na pomoc jiných, se nemusíte dostat pouze s výše zmiňovanými osobními vozy, ale také s mnohem rozměrnějšími stroji, jako jsou nákladní vozidla, autobusy, zemědělská technika popř. stroje a náklady do 40 tun, ale i motocykly. Proto se v nabídce našich služeb nachází také odtah, přeprava a vyproštění nákladních vozidelzemědělské techniky, autobusů, motocyklů, strojů a nákladů do 40 tun. Všechny tyto služby pro Vás zajistíme, stejně jako pro mnoho dalších spokojených klientů. Pro veškeré informace a objednávky služeb stačí využít sekci kontakt.

Dekontaminace a úklid po nehodách

Provádíme pro Vás veškeré dekontaminační práce a úklid po nehodách. Veškeré informace Vám poskytneme na telefonu nebo nás kontaktujte pomocí emailu, který najdete v sekci kontakt.

Jeřábnické práce

Provádíme pro Vás veškeré Jeřábnické práce. Veškeré informace o rozsahu jeřábnických prací a volných termínech Vám poskytneme na telefonu nebo nás kontaktujte pomocí emailu, který najdete v sekci kontakt.